O Nas

Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę współpracy.


Agencja nieruchomości Home Select specjalizuje się w wynajmie ekskluzywnych nieruchomości w Warszawie i okolicach. Naszymi głównymi klientami jest kadra kierownicza międzynarodowych i polskich koncernów oraz pracownicy placówek dyplomatycznych.

Brokerzy pracujący w Home Select mają kilku- lub kilkunastoletnie doświadczenie na rynku, działają pod nadzorem licencji zawodowej UMiRM oraz biegle posługują się językiem angielskim i/lub francuskim. Dzięki wyjątkowym cechom interpersonalnym (komunikatywność, odpowiedzialność), wysokiej kulturze osobistej i długoletniemu doświadczeniu w kontaktach z obcokrajowcami, nasi pracownicy cechują się profesjonalizmem.

Ciągłe doskonalenie kwalifikacji oraz nieustanna analiza zmian na warszawskim rynku nieruchomości pozwala nam oferować Państwu największy wybór domów i mieszkań w najlepszych dzielnicach Warszawy. Doskonale zorganizowany Dział Logistyki zapewnia ciągły napływ nowych propozycji.

Brokerzy Home Select dostosowują czas swojej pracy do potrzeb Klienta - pracujemy 7 dni w tygodniu. W razie potrzeby jesteśmy do Państwa dyspozycji również w weekendy oraz w godzinach popołudniowych/wieczornych.

Nasze usługi obejmują następujące czynności:


Oferta

Zdefiniowanie Państwa wymagań, sporządzenie oferty zgodnej z podanymi przez Państwa preferencjami, wstępną selekcję ofert, stworzenie "priority listing".


Spotkanie

Zorganizowanie spotkania w celu obejrzenia wybranych nieruchomości. Efektywnie zaplanowane spotkanie odbywa się w terminie i miejscu określonym przez Państwa. Korzystamy z własnych środków transportu.


Look & see

Na Państwa życzenie organizujemy również orientację w terenie: hipermarkety, sklepy specjalistyczne, centra medyczne, wszelkie usługi, kluby fitness, spotkanie w wybranej szkole etc., a także zwiedzanie Warszawy. W trakcie spotkania możliwy jest lunch.


Negocjacje

Proces uzgadniania najkorzystniejszych dla Państwa warunków umowy prowadzą nasi brokerzy. W razie potrzeby pomagamy również w umeblowaniu lub doposażeniu mieszkania (zakup mebli i brakujących elementów wyposażenia, montaż mebli, serwis sprzątający).


Sporządzenie umowy

Umowę w językach polskim i angielskim zgodną z obecnie obowiązującym prawem sporządza nasz Dział Prawny.


Przekazanie nieruchomości

W momencie przekazywania nieruchomości sporządzamy protokół zdawczo-odbiorczy, w którym opisany jest stan i wyposażenie, z jakim przejmowana jest nieruchomość. Na życzenie klienta wykonujemy dokumentację fotograficzną.


Monitorowanie w okresie najmu

W trakcie trwania najmu na życzenie pośredniczymy w załatwianiu bieżących spraw (organizacja sprzątaczki, ogrodnika, wprowadzenie do społeczności międzynarodowej oraz społeczności z danej nacji, pomoc w wynajmie/zakupie samochodu etc). W razie konieczności pośredniczymy w kontaktach z właścicielami i w rozwiązywaniu bieżących problemów (organizacja elektryka, hydraulika, złotej rączki etc).


Renegocjacja czynszu najmu

W przypadku długoletniego okresu najmu nasi brokerzy dostosują wysokość czynszu najmu do poziomu panującego aktualnie na rynku.


Zakończenie najmu

Po zakończeniu najmu sporządzamy protokół, na podstawie którego rozliczana jest kaucja gwarancyjna. We współpracy z naszymi rzeczoznawcami pośredniczymy w ustaleniu wysokości ewentualnych roszczeń.


Relokacja

Posiadamy również dział relokacji który pomaga pracownikom firm o zasięgu międzynarodowym organizować długie i krótkie pobyty służbowe z dala od ich stałego miejsca zamieszkania.

Każdy pracownik, który dla potrzeb związanych z interesem swojej korporacji decyduje się opuścić własny kraj i na pewien okres czasu osiedlić w obcym kraju powinien mieć zagwarantowaną opiekę profesjonalnej firmy relokacyjnej, która świadczy usługi na najwyższym światowym poziomie.

Dokładamy wszelkich starań, aby przeprowadzka pracownika-obcokrajowca i czynności związane z jego przesiedleniem przebiegały sprawnie i bez zakłóceń. Robimy wszystko, aby również rodzina, która towarzyszy imigrującemu pracownikowi możliwie w jak najmniejszym stopniu odczuła niewygody i stres związane ze zmianą miejsca pobytu i jak najszybciej zaczęła funkcjonować w nowych warunkach.

Nie tylko pomagamy korporacjom oraz ich pracownikom pozbyć się niepotrzebnych kłopotów i stresu, lecz także zaoszczędzić znaczną ilość czasu i pieniędzy.

Działamy na warszawskim rynku nieruchomości od 1999 roku. Specjalizujemy się w wynajmie i sprzedaży luksusowych domów i apartamentów. Długoletnia współpraca z największymi i najlepszymi firmami międzynarodowymi sprawiła, że jesteśmy profesjonalistami.

Mówimy po angielsku i francusku. Jesteśmy gotowi pomóc Państwu w całym procesie relokacji pracownika i zapewnić najlepszą lokalizację, cenę i jakość przedstawionych nieruchomości.